ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ

Πρωταθλήτρια ΑΜΘ στο βόλεϊ η ομάδα αγοριών του 3ου ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Για μία ακόμη σχολική χρονιά, η ομάδα πετοσφαίρισης των αγοριών του 3ου ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ μας έκανε όλους υπερήφανους με τις νίκες, τις επιδόσεις, τον ζήλο και το αγωνιστικό της πνεύμα !!

Μετά από εύκολη επικράτηση με 2-0 σετ εναντίον της ομάδας του ΓΕΛ Κρηνίδων Καβάλας , αναδείχθηκε και φέτος

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ !!

Η Διευθύντρια, Ζερδελή Σοφία, και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 3ου ΓΕΛ εκφράζουμε τα θερμά μας  συγχαρητήρια στην ομάδα του βόλεϊ του σχολείου μας και ευχόμαστε ακόμη μεγαλύτερες επιτυχίες στο μέλλον!

Θερμά συγχαρητήρια αξίζουν επίσης και στην ομάδα των κοριτσιών μας, για τη μεγάλη προσπάθεια και το σκληρό αγώνα  που έδωσε ενάντια  στην ομάδα  βόλεϊ της Δράμας.

Πολλά συγχαρητήρια και στον ακούραστο και εξαίρετο προπονητή της ομάδας μας, καθηγητή Φυσικής Αγωγής Γκαρνέτα Χρήστο!!!

ΑΓΩΝΑΣ_ΒΟΛΕΪ.jpg